Spausdintuvų kainos

Spausdintuvų kainos

Spausdintuvų kainos jau nesikandžioja

Pirmas rašalinis spausdintuvas, kurį buvo galima naudoti namuose, pasaulyje pasirodė 1984 metais. Dabar jo greitis kelia šypseną, bet tada gamintojai didžiavosi, kad ši priemonė geba atspausdinti net du puslapius per vieną minutę. Šiuolaikinis įrenginys puslapius kepa milžinišku greičiu, o minučių prireikia tik nuotraukų ar detalių paveiksliukų spausdinimui.

Pasikeitė ir kaina. Kas anksčiau buvo nedidelė prabanga, šiuo metu tėra įprastas reiškinys. Dabartinis pirkėjas turi net keturis pasirinkimus.

Pirmas – akivaizdus. Rašalinis spausdintuvas, kurio kaina nėra didelė. Galima įsigyti be galo ekonomišką variantą, nereikia nė šimto litų. Jei spausdinate labai nedaug, šis pasirinkimas bus teisingas. Žinoma, nereikia pamiršti ir eksploatacijos išlaidų. Jos greitai geba pirmines investicijas padidinti keliais kartais. Kas pigu pradžioje, vėliau gali atsirūgti. Ar dera pirkti patį pigiausią variantą, nuspręsite pats, bet prieš tai pasidomėkite kiek kainuoja originalus rašalas bei kasečių pildymo paslaugos. Ši informacija padeda išsirinkti tinkamą produktą.

Antras – lazeriniai spausdintuvai. Prietaisai sutinkami kiekviename biure. Pasižymi dideliu efektyvumu, kokybe ir nedidele eksploatacijos kaina. Žinoma, kad lazerinių spausdintuvų kasetės yra brangesnės nei rašalinių. Tai ne problema, jei spausdinate daug ir dažnai. Lazerinių spausdintuvų kaina dabar krenta ir beveik susilygino su rašaliniais, tad asmuo gali įsigyti patikimą daiktą už porą šimtų litų. Prietaisas tarnaus be problemų kelis metus, rašalinis spausdintuvas geba ir „paspringt“ ar užsikimšti, to nereikia baimintis su lazeriniu prietaisu.

Trečias – foto spausdintuvai. Namuose spausdinti nuotraukas – smagu. Nors ne visada, tai skamba ekonomiškai. Rinkoje yra nemažai nebrangių foto spausdintuvų. Su jais be didelio vargo pripildysite ne vieną foto albumą. Deja, ne visada apsimoka investuoti į šiuos prietaisus. Rašalas kainuoja, o visa technika turi tarpusavyje derėti, kad būtų pasiektas optimaliausias rezultatas. Kartais geriau nuotraukų spaudos darbu patikėti profesionalams.

Ketvirtas – multifunkciniai įrenginiai. Tai gan populiarus pasirinkimas. Visi prietaisai vienoje vietoje, nereikia rūpintis laidais. Kaina nėra didelė, o spausdintuvas čia gali būti tiek rašalinis ar lazerinis. Papildomų galimybių kartais prireikia, tad tai yra praktiškas pasirinkimas, kuris daug vietos neužima, o naudos nemažai.

Spausdintuvo pasirinkimas neturi būti grįsta vien jo kaina. Svarbu tinkamai numatyti savo poreikius bei eksploatacijos išlaidas. Apsimoka iš pradžių išleisti daugiau, nes kokybė bus garantuota, prietaisas tarnaus ilgesnį laiko tarpą. Spausdintuvų dažnai keisti nemėgstame.

Straipsnis parašytas: 2015-02-19

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *