Briketai Vilniuje vis populiarėja

Briketai Vilniuje vis populiarėja
Alternatyvų kurui šiuo metu turime pakankamai, kad išsirinktume geriausią pasiūlymą. Labai populiarūs yra briketai Vilniuje. Šalies sostinėje gyvena daugiausia gyventojų, todėl nenuostabu, kad čia yra didžiausia kuro paklausa.
Nors daugelis vis dar pirmenybę teikia kieto kuro pasirinkimui, iš kurio galima išskirti malkas ir anglis, tačiau ne visi žino, kad yra efektyvių alternatyvų šiam kurui. Ar žinojote, kad norint pasiekti efektyvų kūrenimą reikia naudoti tik sausą medieną? Įsigijus šlapias malkas reikės rūpintis ne tik jų sandėliavimu, bet ir džiovinimu. Tam, kad būtų pasiekta reikiama drėgmė teks apsišarvuoti kantrybe ir laukti apie 18–24 mėnesius. Ne visiems tai yra priimtina, todėl ieškomi ir išbandomi nauji būdai.
Briketai yra vienas iš efektyviausių pasirinkimų, kurį šiuo metu galime rinktis. Paprastas sandėliavimas, gera kaina ir ekologiškumas tampa svarbiausiomis priežastimis, kodėl pasirenkami būtent jie, o ne malkos ar anglys. Briketai gaminami iš visiškai sausų medienos žaliavų, todėl šilumos efektyvumas pasiekiamas toks, kokio kitos kuro rūšys negali pasiekti.
Šiuo metu parduodami briketai Vilniuje sulaukia didžiulio dėmesio. Jei nusprendžiama įsigyti šią kuro rūšį ilgai ieškoti neteks, nes pasiūla tikrai pakankama. Galite briketus užsakyti net neišeidami iš namų, o pristatymu pasirūpins pardavėjai. Tai tikrai paprasta.
Labai dažnai kūrenant malkas ar anglis vartotojai skundžiasi nepatogumais. Vienas iš jų – didelis pelenų kiekis, kurį išskiria malkos ar anglys. Naudojant briketus to galėsite išvengti, nes liks labai nedaug pelenų. Kaip pavyzdį galima paminėti, kad sudegus 100 kilogramų briketų jūsų katile liks tik apie 200 gramų pelenų. Tai išties labai nedidelis kiekis. Kitas dažnas nusiskundimas – dūmai ir suodžiai, kurie padengia katilinės sienas, lubas bei kartais net ir pasiekia gyvenamas patalpas. To tikrai niekas nenori. Briketai degdami neišskiria nei suodžių, nei dūmų, kurie būdingi kūrenant malkomis ar anglimis.
Prieš apsisprendžiant ar rinktis briketus, galima rasti daug jų privalumų. Žinoma, kad pagrindinis išliks tas, kad tai pigus būdas išgauti didelį kiekį šilumos, tačiau tai dar ne viskas. Kūrendami jūs tausosite savo ir artimųjų sveikatą bei aplinka, nes tai ekologiška kuro rūšis. Taip pat patogiai sandėliuosite ir saugosite savo katilą.
Ekologiška kuro rūšis tampa vis populiaresnė. Tai gera alternatyva malkoms ar anglims. Kūrenant briketus taupomi ir jūsų pinigai, nes išskiriamas šilumos kiekis gerokai didesnis, nei kūrenant kitomis kieto kuro rūšimis.

Daugiau straipsnių galima rasti ČIA.

Straipsnis parašytas: 2014-11-25