Prekyba kava

Prekyba kava
Prekyba kava ne vieną šimtmetį užima svarbią vietą pasaulio ekonomikoje. Jos pardavimai yra antroje vietoje. Verta paminėti, kad nafta – yra pirmoje vietoje. Iš to galime suprasti, kokia ji mums svarbi. Kasdien milijonai žmonių pradeda rytą ne nuo laikraščio skaitymo, bet nuo kavos virimo.
Daugelis žmonių turi savo pomėgių ir ritualų be kurių negali pradėti dienos. Dažnai savo rytą pradedame nuo kvapnios kavos puodelio. Gėrimas, kuris padeda greičiau nubusti ir nuteikia geroms emocijoms milijonams žmonių tapo privaloma kiekvieno ryto ritualo dalimi. Tam, kad galėtume mėgautis kavos gėrimu tiek daug reikia padaryti. Ar žinote, koks ilgas ir sudėtingas kavos pupelių auginimas, rinkimas, apdorojimas ir pateikimas vartotojams? Kiekvienais metais jų derlius priklausomas ne nuo ekonomikos, o nuo oro sąlygų. Tam, kad parduotuvės lentynose atsidurtų kavos pakuotė dirba apie 60 milijonų žmonių.

Dallmayr kava
Pardavėjai ir augintojai žino, kokia rūšis labiau perkama, o kuri ne itin. Atsižvelgiant į vartotojų įpročius auginamos tam tikros kavos pupelių rūšys. Populiariausia yra Arabika. Ji sudaro apie 60 proc. visos pasaulyje pagaminamos kavos. Mažiausiai auginama Liberikos, kuri tinkama tirpiai kavai ir jos gėrimams gaminti. Po Arabikos pagal pardavimų ir auginimo skaičių pirmauja Robusta, kuri siekia apie 40 proc. pasaulyje gaminamos kavos. Ne tik pagal rūšis skirstoma kava, bet ir pagal tai ar ji parduodama žalia, ar skrudinta. Skrudinimas taip pat skiriasi. Lengvai skrudintos tinkamos rytinei kavai, kurią mėgstame balinti pienu ar grietinėle. Norint stipraus aromato ir skonio reikia rinktis stipriai ar net labai stipriai skrudintas pupeles. Jei nemėgstate nei stipraus, nei per silpo skonio, tai tinkamos bus vidutinio skrudinimo kavos pupelės.

Jacobs kava kaina
Daugelis mano, kad prekyba kava yra labai paprastas procesas, tačiau taip tikrai nėra. Tam, kad kavos pupelės atitiktų kokybės reikalavimus ir būtų tinkamai paruoštos pardavimui, reikia atlikti labai daug darbų. Tik užtikrinus tai, kad nuo kavos pupelių auginimo iki kavos bėrimo į puodelį, bus atlikti visi reikiami veiksmai, galima tikėtis geriausio rezultato – gardžios ir aromatingos kavos ant jūsų stalo.
Kava – vienas iš perkamiausių gėrimų visame pasaulyje. Aromatas ir žvalumo suteikiančios savybės daugeliui pirkėjų tampa prioritetu renkantis tarp arbatos ir kavos. Šiuo metu galima paprastai įsigyti kokybiškos kavos pupelių ir išsivirti nuostabaus jų gėrimo, kuris ne vieną šimtmetį vertinamas dėl teigiamų savybių įvairiose šalyse.

Straipsnis patalpintas: 2014-08-07

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *