Skyrybos Vilniuje – nesudėtingas procesas

Skyrybos Vilniuje – nesudėtingas procesas

Vilniuje susituokti svajoja ne viena pora. Vilniuje nemažai porų ir išsiskiria. Pakankamai dažnos skyrybos yra visos Lietuvos problema. Tai nėra jokia naujiena, nes didelis ištuokų skaičius jau buvo fiksuojamas sovietmečio laiku.

Laikai pasikeitė, ištuokų skaičiai išliko gan aukšti. Vienos akivaizdžios problemos, kuri nulemtų šį reiškinį kaip ir nėra. Vienu atveju poros prarado susidomėjimą, išsiskyrė požiūriai į gyvenimą bei vertybes, kitu atveju teko susidurti su neištikimybe ar smurtu. Lietuvos teismai turi nemažai praktikos šiame procese. Jis neretai vyksta sklandžiai, o kai poros išsiskiria taikiai, net labai ir greitai. Žinoma, visais atvejais bandoma poras sutaikyti, joms skiriamas laikas, kad blaiviai ir racionaliai įvertintų savo žingsnį. Neretai buvę sutuoktiniai gailisi savo pasirinkimo. Deja, šio fakto pripažinti nėra linkę. Toks jau tas gyvenimas – vieni tuokiasi, kiti skiriasi.

Skyrybos Vilniuje – kas ir kaip

Vilniaus miestas nėra jokia išimtis. Žinoma, jis turi ir savo privalumų, nes tik čia dirba patyrę ir nemažą patirtį turintys teisininkai, kurie skyrybų procesu geba pasirūpinti taip, kaip pridera. Nebijokite kreiptis į profesionalus, jie ne tik geba sutvarkyti visus dokumentus ir formas, bet ir pataria kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kad skyrybų procesas įvyktų ir nesukeltų nereikalingos žalos.

Skyrybos neretai būna ilgas, skausmingas bei sudėtingas procesas. Jis gali užsitęsti iki 1,5 metų. Jei turite daug turto, vaikai dar nepilnamečiai, o su sutuoktiniu bendros kalbos surasti nepavyksta. Akivaizdu, kad skyrybos bendru sutarimu – neįmanomas. Žinoma, nerti stačia galva į skyrybų procesą nėra protinga. Juk teisminiam mūšiui pasiruošti reikia tinkamai. Dera rinkti įrodymus, kurie patvirtinta sutuoktinio kaltę (gal jis neištikimas, švaisto šeimos lėšas, turi liguistų priklausomybių ir pan.). Patikimi įrodymai kiekvienoje byloje tampa aukso vertės. Jie procesus kreipia tinkama linkme. Tai gali patvirtinti kiekvienas teisės specialistas.

Būdų, kaip nutraukti santuoką – ne vienas, bet pats efektyviausias, greičiausias, neretai ir pigiausias – bendru sutarimu (skyrybos taikiai). Visus dokumentus, kurių prireiks teismas, gali paruošti patyręs advokatas. Taupote ne tik pinigus, bet ir laiką, o svarbiausia, kad tausojate savo sveikatą ir nervus. Toks santuokos nutraukimo būdas yra labai populiarus. Matyt, sostinės gyventojai suvokia, kad reikia išmokti ne tik gražiai pradėti santykius, bet ir taikiai išsiskirti.

Straipsnis parašytas: 2014-07-21