Skristi siūlo ir Palanga

Skristi siūlo ir Palanga

Keliauti reikia protingai. Skrendam iš Palangos

Visi žinome, kur yra Palanga. Ne paslaptis, kad šio miesto krantus ir Baltijos jūra skalauja. Vasarą čia susirenka faktiškai visi šalies gyventojai, bet šis miestas ne vien tik paplūdimiu, pėsčiųjų tiltu ar Basanavičiaus gatvės ilgiu pasigirti gali.

Palangoje yra oro uostas. Jis sėkmingai veikia jau ne vieną dešimtmetį. Čia siūlomi įsigyti aviabilietai yra pakankamai pigūs ir kryptimis į daugelį Europos miestų. O rezervuojami aviabilietai internetu, leidžia ne tik įsigyti, bet ir sutaupyti, tiek laiko, tiek pinigų.  Akivaizdu, kad Palangos oro uostas tinka kai norite pradėti pakankamai pigią savo išvyką. Iš Palangos oro uosto vykdomi reguliarūs reisai į Kopenhagą, Oslą, Rygą. Atrodo, kad pasirinkimas nėra be galo didelis, bet su jungiamuoju reisu galima nuskristi į daugelį Europos miestų. Tereikia domėtis, šiek tiek paieškoti, gerai apgalvoti ir vykti.

Pigūs skrydžiai iš Palangos

Palangos oro uostas tinka ne tik išvykimui, bet čia neretai užsienyje gyvenantys tautiečiai ir atvyksta, kai savo draugams, sužadėtiniams ar būsimoms giminėms nori parodyti Lietuviško pajūrio grožį. Akivaizdu, kad šie asmenys elgiasi išmintingai. Gal būtų patogiau keliauti į Vilnių ar Kauną, bet iš ten iki jūros pakankamai toli. O čia galima išsinuomoti automobilį ir nukeliauti į Klaipėdą ar Nidą. Svečiams Lietuviškos gamtos grožis patinka.

Kam tada gaišti laiką automobilių grūstyse, kai Palangoje esantis oro uostas priima svečius iš viso pasaulio. Manau, kad jau porą naudingų pamokų išmokom, bet reikia aptarti ir dar vieną atvejį. Keliauti mėgsta daugelis lietuvių, tik ar tai visada darome teisingai? Norime kur nors pigiai nuskristi, o skrydžių dažniausiai ieškome didžiuose miestuose. Taip, ten pasirinkimas yra žymiai didesnis, o kainos vilioja. Tik ar pagalvojame apie kelionės kaštus bei papildomą laiką, kai turime iš Palangos nuvykti į Kauną, o gal net Vilnių?

Greičiausiai, kad ne. Atostogos ir trumpos išvykos yra skirtos poilsiui, naujų vietų atradimui, o keliavimui per jau išmintus takus. Žinoma, kiekvienas žmogus turi pasirinkimo laisvę, tik jis gali nuspręsti kaip dera pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Taupumas bei pigumas reikalauja racionalaus požiūrio. Dera išnaudoti visas savo regiono galimybes, o tada jau ieškoti alternatyvų ar dar pigesnių variantų. Iš Palangos oro uosto malonu ir pakilti, čia gera ir sugrįžti.

Straipsnis parašytas: 2014-08-08