Pigių skrydžių pasiūlymai

Pigių skrydžių pasiūlymai padeda apsispręsti

Žmonės ne visada mėgsta, kai jiems per prievartą siūlomos paslaugos ar prekės. Reklaminiai triukai ir noras išvilioti sunkiai uždirbtus pinigus? O gal kaip tik galimybė sutaupyti?

Pavyzdžiui, skristi pigiai norime visi, bet aviakompanijų siunčiami pasiūlymai į mūsų pašto dėžutes daugeliui nepatinka. Tada kyla natūralus klausimas – ar galime užsiimti tinkama pigių skrydžių paieška, kai neturime jokios patikimos informacijos?

Informacijos gausa čia praverčia. Suprantama, kad šis suvokimas atsiranda tik su patirtimi. Daug keliauji, tai dar daugiau ir žinai. Tada pamačius vieną ar kitą pasiūlymą, nėra sudėtinga nuspręsti ar verta krautis lagaminus ir keliauti. Akivaizdu, kad lėktuvo bilieto kaina nulemia dažno keliautojo apsisprendimą, bet neradęs tiesioginio skrydžio jis nusimena.

Va čia ir yra pigios kelionės paslaptis. Taip, į vieną ar kitą miestą galima nuskristi pakankamai pigiai, bet jis dar nėra kelionės tikslas. Kaip dera elgtis tada? Elementaru, reikia naudotis visu įmanomu viešuoju transportu. Tarp miestų kursuoja autobusai, traukiniai, o gal net ir lėktuvai. Pavyzdžiui, žmogus nori aplankyti Florenciją, o lėktuvai iš Lietuvos keliauja tik į Milaną. Puiku, skrendi į Milaną, keliauji į traukinių stotį, perki bilietą į Florenciją, kelias valandas pamiegi ir tu jau savo svajonių mieste. Paprasčiau nebūna, suprantama, kad toks keliavimo būdas reikalauja pasiruošimo, bet tik pradžioje. Vėliau įgudęs keliautojas tinkamus sprendimus moka priimti lėktuvu skrisdamas.

Pigus skrydis neretai mums asocijuojasi su kaina. Tikrai ne visada, kartais tenka susidurti ir su persėdimais, ilgais ir nuobodžiais laukimais oro uostuose. Gal vis tik geriau sumokėti šiek tiek daugiau ir įsigyti tiesioginį skrydį, kai nereikia sustoti, tai ir kelionė ne taip ilgai trunka, daugiau laiko lieka miesto pažinimui ar naujų pramogų atradimui.

Ne visada, bet kartais brangesnis lėktuvo bilietas apsimoka. Žinoma, čia kiekvieno keleivio pasirinkimas, nes tik jis žino savo kelionės biudžetą bei tikslus. Akivaizdu, kad kiekvienos kelionės pradžioje dera turėti tam tikrą planą, tada ir pigaus skrydžio paieško labai ilgai neužtrunka. Internetas – puikus informacijos šaltinis, kai norime daug ir dažnai bei pakankamai nebrangiai keliauti. Nebijokime prenumeruoti naujienlaiškių, sekti naujienas socialiniuose tinkluose ar tapti lojaliais klientais. Tada pasiūlymai nebe atrodo įžeidžiantys, jie tampa naudingais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *