Penki žingsniai pigaus skrydžio link

Penki žingsniai pigaus skrydžio link

Atrodo, kad su pigiais skrydžiais yra susidūrę dauguma šiuolaikinių keliautojų. Jie puikiai žino, kaip dera pradėti paieškas, kad kelionė būtų ne tik efektyvi, bet ir pakankamai nebrangi.

Žinoma, dauguma dar nereiškia, kad visi naudojosi šiomis paslaugomis. Vis dar yra žmonių, kuriems kelionė lėktuvu tampa pirma. Čia bus pateikti patarimai, kurie padės susiorientuoti dabartinėje rinkoje ir leis greitai rezervuoti pigų lėktuvo bilietą.

Aviabilietai

1. Lyginti kainas – privaloma. Užrašas ant lėktuvo šono – pigių oro skrydžių bendrovė, dar nereiškia, kad visi reisai kainuoja nedaug. Beje, oro bendrovės nuolat keičia keleivių aptarnavimo sąlygas ir mokesčius. Paieškos svetainėse nebijokite pasidomėti kiek kainuoja skrydis su viena ar kita kompanija, o gal skirtingame oro uoste bilietas yra ženkliai pigesnis. Juk kelionė iš Vilniaus į Kauną daug nekainuoja.
2. Dera būti lanksčiam. Visi nori keliauti ryte ar vidurdienį, nes patogu atsikelti, susiruošti, nereikia niekur skubėti. Nebijokime naktinių skrydžių ar skristi vakare. Žinome, svečioje šalyje atsidurti naktį ne visada malonu, bet kelias valandas galima ir oro uoste palaukti. Lankstumas leidžia sutaupyti – šios taisyklės pamiršti nereikėtų.
3. Oro uostų pasirinkimas. Kartais galima išsirinkti ne tik šalį, miestą, bet ir oro uostą, į kurį keliausite. Didesni oro uostai neretai būna pigesni, bet ne visada. Nebijokite ir palyginkite kainas. Jei skirtumas akivaizdus, skriskite ten kur pigiau. Visur susisiekimas su miestu yra pakankamai patogus ir nebrangus.
4. Skrydžių paketai. Neretai keleiviams pateikiami pasiūlymų paketai, kur rasite ne tik skrydį pirmyn, bet ir atgal. Jums bus rezervuotas viešbutis, faktiškai nereikia pačiam nieku rūpintis. Akcijos, nuolaidos ir iš pardavimas, tokį paketą leidžia nusipirkti už pavydėtiną kainą. Svečioje šalyje nakvyne turime pasirūpinti patys, o tokie pasiūlymai visą darbą atlieka už jus. Taupomas laikas, suprantama, kad ir pinigai.
5. Skrydžio data lemia ir jo kainą. Išvykti penktadienį ir sugrįžti sekmadienį nori visi. Deja, už tai ir susimokėti reikia. Rinkitės dienas, kai yra mažesnis keliautojų srautas, savaitės pradžia bei vidurys tam labai tinka. Neretai ir nustebsite, kad už bilietą sumokėjote tiek nedaug.

Kelionės draudimas

Faktiškai tai yra penki patarimai pradedantiesiems keliautojams, kurie padeda sutaupyti bei surasti lėktuvo skrydį už mažesnę kainą. Ieškoti ir domėtis nebijokite, o svarbiausia – eksperimentuokite. Kuo daugiau patirties turėsite, tuo greičiau ir sutaupyti gebėsite. Sėkmingos kelionės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *