Kaip pigūs aviabilietai įkrito į kišenę

Kaip pigūs aviabilietai įkrito į kišenę

Pigūs aviabilietai randami visur, bet, kad susirasti tinkamus, tenka skirti dar ir laiko medžioklei.

Nėra paslaptis ar dokumentas grifu slapta tai, kad aviabilietai už pigia kainą skelbiami vos ne kas pusvalandį. Bet ar radote pigius bilietus tada kai Jums to reikėjo?

Taip, kai nereikia bilietų skrydžiui, jų galima atrasti ar pastebėti begales, nors imk ir kastuvu kabink. Bet manau, kad daugelis yra susidūrę su realiai situacija, kai tenka ieškoti bilietų čia ir dabar, o pasiūloje kaip tyčia pigūs aviabilietai nėra jau tokie pigūs. Tad tenka rinktis iš to kas yra ir kone ne už mažą kainą.

Taip nutiko man, tik atvirkščiai, kaip tai, paklausite? O gi paprastai. Kartą, sėdėdamas nete ir dirbdamas savo eilinius bei kasdienius darbus sugalvojau palandžioti po bendrovių internetinius puslapius, kuriuose siūlo pigius abiabilietus ir dar kitus visokius niekus, susijusius su kelionėmis. Belandžiodamas užėjau į vieną, patraukliu pavadinimu pavadintą svetainę, zuikio bilietai vadinosi, pradėjau domėtis kas ten siūloma ir kokios bilietų lėktuvams kainos. Juk būtent dėl to aš ir landžioju 🙂

Zuikio bilietų svetainėje buvo viskas aišku ir kas svarbiausia mažai informacijos, bet ji konkreti. Kur ėjau radau tik tai kas buvo siūloma puslapyje, be jokių papildomų reklamų, prikištos viena ant kitos informacijos, kad kai kuriuose puslapiuose mane išmušdavo iš vėžių ir neleisdavo susikaupti ar susirasti reikiamą informaciją. Zuikiuose buvo viskas kitaip ir atrodė, kad aviabilietų ten ieškau jau kokį šimtąjį kartą, ant tiek viskas buvo savita ir paprasta.

Iškart tituliniame puslapyje radau rezervavimo sistemėlę, kur buvo siūlomi ne tik pigūs aviabilietai, bet dar buvo galima ir pačiam “prasičekint” bilietus norima kryptimi, laiku ir žinoma, susirasti geriausią kainą. Pigių skrydžių pasiūlymų skiltyje susiradau nuorodą skrydžiams į Londoną. Paspaudus perėjom į kitą skiltį, kur buvo surikiuoti visi pasiūlymai pagal kainą, o oro uostai, jei neklystu buvo 4: Vilniaus, Kauno, Palangos ir Rygos. Viskas buvo taip paprasta, kad paspaudęs ant nuorodos Vilnius-Londonas Vilnius buvau perkeltas į pasiūlymų skiltį, kurioje buvo skelbiami pigūs skrydžiai tik ta kryptimi. Pigūs Aviabilietai į Londoną man pasirodė už labai gerą kainą, o ir išvykimo data man buvo tinkamiausia.

Nedvejodamas iš darbo stalo stalčiaus išsitraukiau banko prisijungimų generatorių ir pradėjau atlikinėti veiksmus, kuriuos siūlė sistema, lėktuvų bilietai ir noras nusipirkti bilietus. Suvedžiau visus savo duomenis, atsisakiau siūlomo bagažo, kad bilietai nepabrangtų visu 100 litų, pasirinkau banką ir apsimokėjau. Tai padarius pagalvojau, o kaip aš dabar gausiu bilietus, jei suvedžiau tik telefono numerį ir el. pašto adresą? Bet viskas išsisprendė po kelių minučių, kai bilietai įkrito man el. paštu atsispausdinimui. Štai taip viskas vyko.

Bet, kai mano sesė paprašė bilietų į Angliją, už 100 litų jau nebebuvo, ne jai reikėjo ne tik, kad greitai, už kelių dienų, bet dar norėjo vykti ir su bagažu. Todėl jos norimu laiku aviabilietai, ieškant, kad ir internetu kainavo gerokai daugiau, nei mano pirkti atsitiktinai. Todėl noriu pabrėžti, kad netingėkite aviabilietų ieškotis internetu, nes tada jie būna ne tik pigesni, bet dar sutaupysite ir laiko, jei nerasite tokių už priimtiną sau kainą.

Man aviabilietai įkrito į kišenę visiškai atsitiktinai, todėl, kad neturėjau susiplanavęs nei datos, nei savo biudžeto. Bet išleidęs vos 100 litų sužinojau, kad dažnai, tokios krypties bilietai kainuoja net keliais šimtais daugiau ir siekia net iki 500 ar net 1000 litų.

Tai va, štai tokia istorija su bilietų skrydžiams paieška 🙂