Iš Londono į Vilnių

Iš Londono į Vilnių

Skrendam pigiai iš Londono į Vilnių

Puikiai žinome, kad iš Lietuvos pigiai nuskristi į Londoną nėra labai sudėtinga. Nors ne visada pavyksta surasti tinkamą pasiūlymą, kai tenka grįžti atgal. Kokias pagrindines klaidas vis dar daro keleiviai?

Pirma, tai neretai į kelionę susiruošiame tik su vienu bilietu. Tikimės, kad kai prireiks grįžti atgal, jį galėsime be problemų nusipirkti. Deja, taip niekada nebūna. Tada tenka ieškoti bet kokio varianto ir aviabilietai griebiami už tokią kainą, kuria jie siūlomi ir pigumu net nekvepia. Šių paieškų pasekmė, tai pakankamai brangus bilietas ar labai ilga kelionė su keliais persėdimais.

Su panašia problema susiduria ir lietuviai, kurie gyvena, dirba ar mokosi Anglijos sostinėje. Į namus tenka grįžti per dideles metų šventes. Savo šeimą ar giminę visada malonu sutikti, bet ir čia tikimasi, kad bilietų bus visada ir visi jie daug nekainuos. Jau ne kartą pasirodė emigrantų nusiskundimai, kad šventiniu laikotarpiu visiems bilietų neužtenka. Deja, situacija yra tokia ir jei nori iš Londono pigiai atskristi į Lietuvą, tai šia kelione verta pradėti rūpintis pakankamai anksti, kad vėliau nereikėtų nagų graužti.

Bilietai internetu

O sutaupyti visada pavyks, kai bilietų pirkimo procese nedalyvaus tarpininkai. Kelionių agentūrose dirba paslaugūs asmenys, regis, kad jie viską puikiai žino ir išmano, visada geba tinkamai padėti ir patarti. Nepamirškime vieno svarbaus momento, klientas nori sutaupyti, jei norite bilietus pirkite tiesiogiai tik iš pigių skrydžių bendrovių.

Skrendam pigiai iš Londono į Vilnių

Tiksliai įveskite visus privalomus duomenis, pasitikrinkite ar tikrai viskas įskaičiuota. Kartais ir papildomi mokesčiai gali būti paslėpti už paslaugas, kurių mums nereikia. Tada dera susipažinti ir su kompanijos skrydžio taisyklėmis. Atrodo, kad jau viską žinoma, bet kompanijos neretai mėgsta pakeisti savo sąlygas. Kelionės kaina padidėja, o tai nėra labai gerai. Akivaizdu, kad susipažinti su taisyklėmis reikia, pagalvokime ir apie kelionės lagaminus, gal tiek daug daiktų neprireiks? Juk pigių skrydžių vieša paslaptis – bagažo kiekis, kuo mažiau lagaminų, tuo ir kelionė bus pigesnė.

Keliauti iš Londono į Lietuvą nėra nei labai sudėtinga, nei brangu. Tereikia nepamesti galvos, kai jau pasiruošiame pirkti bilietus, skubėti dera racionaliai, o pigių skrydžių bendrovės čia padėti yra pasiruošusios.

Skrendam pigiai iš Londono į Vilnių

Skelbimas parašytas: 2014-08-20

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *